Česky (výchozí) Anglický překlad Polský překlad Německý překlad Ruský překlad
+420 606 626 623
 
Okolní penzionu

Aktivity v Zimním období

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn je nejvýznamnějším zimním střediskem v České republice, který je každým rokem spolupořadatelem několika významných světových sportovních akcí. Areál se skládá z několika středisek, Svatý Petr - Hromovka, Medvědín, Horní Mísečky, LV Davidovka, LV Labská, vleky Horal a Krakonoš.

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozuje 4 lanové dráhy a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 85% možno v případě nepříznivých sněhových podmínek technicky vysněžit. Ski pas zakoupený na kterékoliv pokladně je možno využít na všech lanových drahách a lyžařských vlecích.

Areál Svatý Petr , který je nejvýznamnějším centrem sportovního dění (jako např. Evropský pohár) disponuje třemi lanovými dráhami a pěti vleky. Sjezdové tratě jsou co do délky převýšení i úpravy nejkvalitnější v rámci celé ČR. Nalezneme zde i snowpark včetně U rampy.

Areál Medvědín je lanovou drahou spojen s areálem Horní Mísečky a je stále více vyhledávaným místem lyžařů, kteří mají rádi pohodové lyžování na slunci. Je zde velmi dobrá černá a červená sjezdová trať, která je určená především pro sportovní lyžařskou jízdu.

Areál Horní Mísečky nabízí čtyři lyžařské vleky je spíše zaměřen pro začátečníky, rodinné dovolené s dětmi či snowboardisty navštěvující snowpark.

Na své si samozřejmě přijdou i běžkaři, kteří mohou navštívit nejen běžecké tratě na Horních Mísečkách, které jsou každodenně kvalitně upravené a jsou výchozím místem na hřebenové tůry.

Rezervace Ubytování

Zašlete Nám e-mail s požadavky na typ pokoje, datum příjezdu a počet nocí. Kontaktujeme Vás v co nejkratší možné době. Popřípadě volejte kdykoli na naše uvedené telefonní čísla.

Těšíme se na Vás.

krakonosovadilna@email.cz
woodhaus@email.cz
Zavolejte a rezervujte